Sennheiser AMBEO Soundbar Plus SB02
Kód: GKSSENSOU0001



Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Grafit
Maximální rozsah teplot
0 - 40 °C
Kompatibilita
Dolby Atmos, DTS:X, MPEG-H, 360 Reality Audio, Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect, Google Chromecast
Relativní vlhkost
10 - 90%
Zvuk
Zvukový procesor
Quad Core 1,8GhZ SOC
Přenosová frekvence
2400 MHz až 2483,5 MHz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost soundbaru
6,3 kg
Šířka
1051 mm
Výška
77 mm
Hloubka
121 mm
Možnosti připojení
Mikrofon pro kalibraci místnosti
4 vestavěné vysoce přesné mikrofony pro vzdálené pole
AUX in
1x Stereo RCA
OPT in
1x S/PDIF, vzorkovací frekvence: až 192 kH
HDMI TV (eARC) out
1x HDMI eARC (HDMI 2.1)
Kompatibilita s Bluetooth
A2DP, AVRCP, GATT
Zvukový kodek Bluetooth
AAC, SBCBT, LC3 (subwoofer)
HDMI vstup
2x HDMI 2.0a
Wi-Fi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Ethernet
1x ethernetová zásuvka RJ-45
Bluetooth
Ano
USB rozhraní
1x zásuvka USB (typ A) pro napájení příslušenství (externích zařízení): 5 V, 1 A
Verze Bluetooth
5.0 Classic/BLE
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Napájecí kabel
Ano
Včetně soundbaru
Ano
Dodávané kabely
HDMI
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení vlhkosti nebo vodě.
Reproduktor typu soundbar
Reproduktory subwooferu
2x 4“ kuželové měniče z celulózy
Počet řečníků
9
Širokopásmové reproduktory
7x 2“ měnič s plným rozsahem a hliníkovou membránou
Frekvenční rozsah
38 - 20000 Hz
Výkon Soundbar reproduktoru
400 W
Zesilovač
9 zesilovačů třídy D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4260752330213 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1170 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
