Kärcher SC 3 EasyFix Válcovitý parní čistič 0,5 l 1900 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARMPA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
1900 W
Vzhled
Kapacita
0,5 l
Maximální délka trubky
100 cm
Délka hadice
2,2 m
Počet nádrží na vodu
1
Délka šňůry
4 m
Model
Válcovitý parní čistič
Barva
Černá
Minimální délka trubky
50 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
253 mm
Hmotnost včetně balení
4,5 kg
Šířka
236 mm
Hmotnost
3,1 kg
Hloubka
360 mm
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Čas připravenosti
0,5 min
Tlak páry
3,5 bar
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Bezpečnostní ventil
Ano
Obsah balení
Čisticí hadřík
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Štětec v balení
Ano
Polohovací trysky
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Ergonomie
Doplnění kdykoli
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Dětský zámek
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.59 kg |
| EAN: | 4054278975139 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
