LEGO HARRY POTTER 76423 Bradavický expres a stanice Bradavická stezka
Kód: KLOLEGLEG1917
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Harry Potter™
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Doporučený věk
8+ let/let
Počet prvků
1074
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
80 mm
Hloubka
590 mm
Šířka
60 mm
Údaje o balení
Výška balení
277 mm
Hmotnost včetně balení
1,7 kg
Hloubka balení
87 mm
Šířka balení
536 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.675 kg |
| EAN: | 5702017434032 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
