Motorola T82 Twin Pack vysílačky 16 kanálů Černá, oranžová
Kód: RADMOTKRO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
1
Hmotnost a rozměry
Výška
181 mm
Hloubka
33 mm
Hmotnost
197 g
Šířka
57 mm
Technické údaje
Barva
Oranžová
Zámek klávesnice
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Vysílací výkon
500 mW
Možnosti připojení
Konektor USB
Micro-USB
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Maximální dosah
10000 m
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LED
Obsah balení
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Klip na opasek
Ano
Návod na použití
Ano
Baterie
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte elektronická zařízení do běžného odpadu. Zlikvidujte je na příslušných sběrných místech elektronického odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 5031753007232 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 208 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
