MAGNAT MA-900 STEREO ZESILOVAČ ČERNÝ
Kód: OAVMGNWZM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Spotřeba elektrické energie
700 W
Zvuk
Špičkový výkon na kanál
320 W
Výstupní výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmů)
130 W
Citlivost vstupu
470 mV
Výstupní výkon na kanál (20 až 20 kHz, 4 ohmů)
200 W
Odstup signálu od šumu
105 dB
Třída zesilovače
A/B
Podzvukový filtr
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,7 kg
Výška
162 mm
Šířka
433 mm
Hloubka
362 mm
Technické údaje
Bluetooth
Ano
Dálkový ovladač
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Barva
Černá
Účel
Domácí
Verze Bluetooth
5.0
Možnosti připojení
Vstup RCA
5
Připojení sluchátek
6,3 mm
Cinch audio výstupy
1
Vstup 3,5 mm jack
1
Optický vstup digitálního audia
2
Koaxiální vstup digitálního videa
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.83 kg |
| EAN: | 4018843495156 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
