Interkom pro motocykly FREEDCONN FX Černá
Kód: AKGFCOSBL0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP67
Reproduktory
Ano
Barva
Černá
Konektor Micro-USB
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
47 g
Výška
40 mm
Šířka
84 mm
Hloubka
20 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
FM rádio
Ano
Snížení hluku
Ano
Dosah Bluetooth
10 m
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Profily Bluetooth
A2DP, AVRCP, HS/HF10W
Verze Bluetooth
5.0+EDR
Maximální dosah
2000 m
Maximální počet spárovaných interkomů
10
Baterie
Doba nabíjení baterie
4 h
Výdrž v pohotovostním režimu
30 dny
Doba hovoru
30 h
Kapacita baterie
1,1 Ah
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Obsah balení
Počet mikrofonů v ceně
2
Přiložené nálepky
Ano
Dodávané kabely
MicroUSB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5904921481038 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 66 mm |
| Šířka balení: | 148 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
| Certifikace: | CE. RoHS |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
