MOTOROLA RADIOTELEFON T92 H2O vysílačka 16 kanálů 2 kusů Černá, žlutá
Kód: RADMOTKRO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
1
Hmotnost a rozměry
Hloubka
38 mm
Šířka
61 mm
Výška
180 mm
Hmotnost
246 g
Technické údaje
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP67
Bezpečnostní spínač
Ano
Zámek klávesnice
Ano
Barva
Žlutá
Vysílací výkon
500 mW
Možnosti připojení
Konektor USB
Micro-USB
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Maximální dosah
10000 m
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Počet baterií v ceně
2 kusů
Klip na opasek
Ano
Baterie
Ano
Počet kabelů USB
2
Návod na použití
Ano
Cestovní pouzdro
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.915 kg |
| EAN: | 5031753006907 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
