Blaupunkt MS20BK Mikrosystém s Bluetooth
Kód: OAVBLAWIE0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Napětí napájecího zdroje
100 - 240 V
Vzhled
Design výrobků
Kostka
Typ produktu
Mikro Hi-Fi systém
Bezpečnostní spínač
Ano
LED podsvícení
Ne
Ovládání hlasitosti
Knoflíky
Vestavěný displej
LED
Vícekódové dálkové ovládání
Ano
Držadlo
Ne
Barva
Černá
Zvuk
RMS výkon
2 x 20 W
Maximální výkon
120 W
Hmotnost a rozměry
Výška
626 mm
Hloubka
290 mm
Šířka
269 mm
Hmotnost
6,83 kg
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Možnosti připojení
Vstup AUX
Ano
CD přehrávač
Ano
Počet portů USB 2.0
1
Bluetooth
Ano
Dosah bezdrátového připojení Bluetooth
10 m
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Cinch audio vstupy
2
Wi-Fi
Ne
Verze Bluetooth
5.0
USB konektivita
Ano
Konektor USB
USB Typ-A
Výkon
FM rádio
Ano
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Časovač
Ano
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Přímé přehrávání USB
Ano
Doporučené použití
Univerzální
Množství předvolených stanic
40
Karaoke
Ne
Použitelná karta o maximální kapacitě
32 GB
Integrovaná čtečka karet
Ano
Snadné párování
Ano
Upravitelnost ekvalizéru
Ano
Podporované formáty exportu audia
MP3
Obsah balení
Typ dálkového ovladače
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
Krabice
Uživatelská příručka
Ano
Reproduktory
Počet reproduktorů
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.26 kg |
| EAN: | 5901750505300 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 176 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 293 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
