Avtek Video Electric 300P promítací plátno 4:3
Kód: MULAVTEKR0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Bílá
Způsob uchycení
Strop
Výkon
Nativní poměr stran
4:3
Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka)
300 x 227,5 cm
Aktivní výška obrazovky (v)
217,5 cm
Dálkové ovládání
Ano
Aktivní šířka obrazovky (š)
290 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 5907731313049 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 3300 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
