Motorola XT420, 16kanálová krátkovlnná, PRM466, černá, IP 55
Kód: RADMOTKRO0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Počet baterií
1
Nabíjecí
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
58 mm
Hloubka
40 mm
Výška
116 mm
Hmotnost
256 g
Technické údaje
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Vysílací výkon
500 mW
Počet tónů
20
Výkon
Maximální dosah
10000 m
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Účel
Profesionální mobilní rádio (PMR)
Obrazovka
Typ displeje
LED
Obsah balení
Množství
1
Návod na použití
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 5031753006419 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 257 mm |
| Šířka balení: | 168 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
