AMD Ryzen 5 7500F procesor 3,7 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0248
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ paměti cache procesoru
L3
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Včetně chladiče
Ne
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Litografie procesoru
5 nm
Počet jader procesoru
6
Model procesoru
7500F
Výrobce procesoru
AMD
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Počet vláken procesoru
12
Krabice
Ne
Základní frekvence procesoru
3,7 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 60 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
