Automatický kávovar SAECO AURORA M2 (9J0901) 1900 W Černá
Kód: AGDSAEEXP0248
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
1900 W
Technické údaje
Hmotnost
14,5 kg
Hloubka
481 mm
Výška
470 mm
Šířka
280 mm
Maximální výška hrnků
16 cm
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna
1,2 kg
Typ náplně
Kávová zrna
Rychlé zahřátí
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Počet nastavení brusky
8
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Vestavěný mlýnek
Ano
Objem zásobníku vody
4 l
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Počet nastavení síly kávy
7
Systém na horkou vodu
Ano
Ergonomie
Typ displeje
TFT
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Kapacita nádoby na mletou vodu
30
Funkce a programy vaření
Příprava americana
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Počet programů
8
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava kávy
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.61 kg |
| EAN: | 8052282513060 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 555 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
