Adler AD 1917 HI-FI věž Bluetooth/ CD/ USB/ FM rádio Černá
Kód: OAVADLWIE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
MP3 přehrávač
Ano
Dálkový ovladač
Ano
Ovládání hlasitosti
Otočné
Přímé přehrávání USB
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Spotřeba elektrické energie
50 W
Zvuk
Počet režimů ekvalizéru
4
Ekvalizér
Ano
Možnosti připojení
Vstup AUX
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
V5.3
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Optická mechanika
Typ optické jednotky
Ano
Podporovaná média
CD-R
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení by mělo být uchováváno mimo dosah vody a vlhkosti.
Rádio
Typ tuneru
Analogový a digitální
Podporovaná pásma
FM
Reproduktory
RMS výkon
2 x 25 W
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Kazeta
Kazetový přehrávač
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.4 kg |
| EAN: | 5905575908964 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
