Blaupunkt MS45BT domácí stereo souprava Domácí mikro audio systém 50 W Béžová
Kód: OAVBLAWIE0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Příkon
Vstupní frekvence
50 Hz
Vstupní napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
CD měnič
Ne
Barva
Béžová
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet optických disků
1 disky
Kazetový přehrávač
Ne
Model
Domácí mikro audio systém
Typ vkládání disku
Podavač
Přehrávač optických disků
Ano
Motorizovaný podavač disků
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,8 kg
Rozměry přehrávače
200 x 130 x 230 mm
Šířka předního reproduktoru
13,4 cm
Výška předního reproduktoru
22 cm
Hloubka předního reproduktoru
20,3 cm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Port pro FM anténu
Ano
Vstup AUX
Ano
Počet portů USB
1
Dokování Apple
Ne
Výkon
Integrovaná čtečka karet
Ne
Přehrávané disky
CD audio
Podporované formáty zvukových souborů
WMA
Podporovaná média
CD
MP3 přehrávač
Ano
Obrazovka
Typ displeje
LED
Podpora ID3 tagů
Ano
Obsah balení
FM anténa
Ano
Množství
1
Dálkový ovladač
Ano
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Časovač vypnutí
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Hodiny
Ano
Funkce alarmu
Ano
Ekvalizér
Ano
Ovládání hlasitosti
Otočné
Režimy ekvalizéru
Plochý
CD přehrávač
Ano
Multimédia
Výkon PMPO
150 W
RMS výkon
50 W
Počet reproduktorů
2
Zesilovač
Ano
Typ připojení reproduktoru
Bezdrátový
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení by mělo být uchováváno mimo dosah vody a vlhkosti.
Rádio
RDS tuner
Ano
Množství předvolených stanic
50
Podporovaná pásma
FM
Přednastavené stanice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.68 kg |
| EAN: | 5901750504105 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 287 mm |
| Šířka balení: | 489 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
