Optoma Photon Life PH31 Projektor se standardní projekční vzdáleností 1500 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) Černá
Kód: SYSOPAPBI0119
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP5X
Počet OSD jazyků
25
Jazyk nabídky OSD
Polský
Podpora HDR
Ano
Hlučnost
32 dB
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
On Screen Display (OSD)
Ano
Interaktivní
Ne
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální spotřeba energie
140 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Vzhled
Typ zámku kabelu
Kensington
Slot pro zámek
Ano
Umístění
Desktop
Barva
Černá
Typ produktu
Projektor se standardní projekční vzdáleností
Hmotnost a rozměry
Hloubka
215 mm
Výška
130 mm
Šířka balení
296 mm
Šířka
238 mm
Hmotnost
4,29 kg
Výška balení
200 mm
Hloubka balení
394 mm
Hmotnost včetně balení
2,2 kg
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Výstupy pro sluchátka
1
Verze HDMI
1.4a
Vstup střídavého napětí
Ano
Počet portů USB 2.0 typu A
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 35 °C
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Dodávané kabely
USB
Dálkový ovladač
Ano
Baterie
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Objektiv
Typ zoomu
Manuální
Poměr vzádálenosti a šířky
1.5:1 - 1.65:1
Zoom
Ano
Kompenzace
105%
Video
Zobrazovací formát
2160p
Podporované grafické rozlišení
1280 x 720 (HD 720)
Full HD
Ano
Projektor
Nativní poměr stran
16:9
Horizontální korekce úhlu
25°
Kontrastní poměr (typický)
250000:1
Podporované poměry stran
4:3
Nativní rozlišení projektoru
1080p (1920x1080)
Vertikální korekce úhlu
25°
Chytrý projektor
Ano
Jednotnost
90%
Promítací vzdálenost
1,99 - 5,47 m
Projekční technologie
DLP
Jas projektoru
1500 ANSI lumen
Rozsah svislého snímání
23 - 76 Hz
Rozsah vodorovného snímání
15 - 102 kHz
Kombatibilní obrazovková velikost
1524 - 3810 mm (60 - 150")
Multimédia
Vestavěné reproduktory
Ano
RMS výkon
5 W
Dodavatelské údaje
Kód zboží
8528620000
Světelný zdroj
Typ světelného zdroje
LED
Životnost světelného zdroje
30000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.01 kg |
| EAN: | 5055387668959 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
| Obsah balení: | Adaptor (150W)Remote controlBasic user manual2x AAA BatteryHDMI Cable |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
