Motorola T82 Twin Pack vysílačky 16 kanálů Černá, oranžová
Kód: RADMOTKRO0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Počet baterií
1
Hmotnost a rozměry
Šířka
57 mm
Výška
181 mm
Hmotnost
197 g
Hloubka
33 mm
Technické údaje
Bezpečnostní spínač
Ano
Zámek klávesnice
Ano
Barva
Černá
Vysílací výkon
500 mW
Možnosti připojení
Konektor USB
Micro-USB
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Maximální dosah
10000 m
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Typ displeje
LED
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Klip na opasek
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Baterie
Ano
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 5031753007232 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 164 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
