Vizualizér AVer U70i
Kód: SYSAVVWIZ0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ napájení
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
206 mm
Výška
218 mm
Hmotnost
1,5 kg
Rozměry ve složeném stavu
206 x 43 x 218 mm
Hloubka
43 mm
Údaje o balení
Výška balení
265 mm
Šířka balení
259 mm
Hmotnost včetně balení
1,9 kg
Hloubka balení
90 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Země původu
Čína
Barva
Černá
Typ zámku kabelu
Kensington
Slot pro zámek
Ano
Maximální velikost dokumentu
A3
Pohyb fotoaparátu
Manuální
Typ lampy
LED
Zabudovaný mikrofon
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Anotace
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB 2.0
Fotoaparát
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Snížení hluku
Ano
Formát
A4, A3
Typ snímače
CMOS
Podporované grafické rozlišení
3840 x 2160
Maximální snímkovací frekvence záznamu
60 fps
Maximální rozlišení videa
3840 x 2160 px
Efektivní rozlišení senzorů
13 MP
Skenovací prostor
440x330 mm
Velikost optického senzoru
25,4 / 3,06 mm (1 / 3.06")
Protiskluzová základna
Ano
typ hlavy
husí krk
Osvětlení typu
LED
Logistická data
Počet na paletě
60 kusů
Množství na kartonové balení
4 kusů
Objektiv
Digitální zoom
16x
Plocha záběru (š x h)
440 x 330 mm
Automatické ostření
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.925 kg |
| EAN: | 4719552127504 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
