Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi
Kód: MULAPPMUL0174
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
A15
Výrobce procesoru
Apple
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Vnitřní kapacita pro ukládání
64 GB
Hmotnost a rozměry
Šířka
93 mm
Hmotnost
208 g
Výška
31 mm
Hloubka
93 mm
Software
Média pro přehrávání
MPEG4
Podporované formáty obrázků
JPEG
Podporované formáty zvukových souborů
HE-AAC
Možnosti připojení
Připojení na síť Ethernet
Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Verze HDMI
2.1
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
HDMI
Ano
Výkon
Barva
Černá
Zobrazovací formát
2160p
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Obnovovací frekvence
60 fps
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 194253097600 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 147 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 77 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nabídka produktů jednoho z předních výrobců elektroniky
