Motorola XT185 vysílačka 16 kanály/kanálů 446.00625 - 446.19375 MHz Černá
Kód: RADMOTKRO0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výdrž baterie (max.)
24 h
Nabíjecí
Ano
Indikace potřeby nabití
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ne
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Výška
47 mm
Šířka
136 mm
Hloubka
21 mm
Hmotnost
100 g
Technické údaje
Bezpečnostní spínač
Ano
Automatické vyhledávání kanálů
Ano
Zámek klávesnice
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Barva
Černá
Možnosti připojení
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů (celkem)
16 kanály/kanálů
Maximální dosah
8000 m
Účel
Profesionální mobilní rádio (PMR)
Provozní frekvence
446.00625 - 446.19375 MHz
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 55 °C
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Obsah balení
Včetně dobíjecí stanice
Ano
Návod na použití
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Klip na opasek
Ano
Nabíječka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5031753009823 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 177 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
