Kruger & Matz V-LED20 Projektor LED FullHD 1080p (1920x1080)
Kód: SYSKAMPKI0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Počítačová síť
Smart TV
Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Vlastnosti
Hlučnost
42 dB
Zrcadlení obrazovky
Ne
Příkon
Výstupní napětí adaptétu
100 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Automatické vypnutí
Ano
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Spotřeba elektrické energie
70 W
Vzhled
Tržní kategorie
Domácí kino
Barva
Bílá
Typ produktu
Projektor se standardní projekční vzdáleností
Hmotnost a rozměry
Hloubka
208 mm
Šířka
306 mm
Výška
127 mm
Hmotnost
2,00 kg
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 30 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Dálkový ovladač
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Objektiv
Ohnisko
Manuální
Poměr vzádálenosti a šířky
1.4:1
Video
Full HD
Ano
Projektor
Kombatibilní obrazovková velikost
381 - 3810 mm (15 - 150")
Chytrý projektor
Ne
Projekční technologie
LED
Nativní rozlišení projektoru
1080p (1920x1080)
Multimédia
RMS výkon
3 W
Počet zabudovaných reproduktorů
1
Vestavěné reproduktory
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 5901890104838 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
