Avtek Video Electric 270 promítací plátno 4:3
Kód: MULAVTEKR0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Barva skříně
Bílá
Způsob uchycení
Strop/zeď
Hranice
5 cm
Údaje o balení
Dálkový ovladač
Ano
Výkon
Dálkové ovládání
Ano
Aktivní výška obrazovky (v)
195 cm
Nativní poměr stran
4:3
Aktivní šířka obrazovky (š)
260 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 14.8 kg |
| EAN: | 5907731310215 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 3050 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
