Stavební rádio 18/54V XR DCR029-QW DEWALT
Kód: OAVDEWRAP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Vlastnosti
Barva
Černá
Úchyty
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
12/18/54 V
Napájecí zdroj
AC/DC
Možnosti připojení
Nabíjecí port USB
Ano
USB konektivita
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Rádio
Typ rádia
Cestovní
Podporovaná pásma
FM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.45 kg |
| EAN: | 5035048729366 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
