Motorola Talkabout T82 Extreme Quad Pack obousměrná vysílačka 16 kanálů černá,oranžová
Kód: RADMOTKRO0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
2
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
197 g
Hloubka
33 mm
Výška
181 mm
Šířka
57 mm
Technické údaje
Vibrační vyzvánění
Ano
Zámek klávesnice
Ano
Vysílací výkon
500 mW
Počet tónů
20
Barva
Oranžová
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Bezpečnostní spínač
Ano
Možnosti připojení
Konektor USB
Micro-USB
USB port
Ano
Výkon
Počet kanálů
16 kanály/kanálů
Maximální dosah
10000 m
Účel
Profesionální mobilní rádio (PMR)
Obrazovka
Typ displeje
LED
Podsvětlení displeje
Ano
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Řemínek na zápěstí
Ano
Baterie
Ano
Klip na opasek
Ano
Návod na použití
Ano
Množství
4
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.655 kg |
| EAN: | 5031753007218 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
