Avtek Cinema Electric 240 projekční plátno 16:9, úhlopříčka 103,9"
Kód: MULAVTEKR0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Způsob uchycení
Strop/zeď
Barva
Bílá
Výkon
Úhlopříčka
103,9"
Aktivní výška obrazovky (v)
129,5 cm
Nativní poměr stran
16:9
Aktivní šířka obrazovky (š)
230 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5907731313742 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 2740 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Typ pohonu: | Elektrický |
| Povrch plátna: | Bílý matný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
