Oral-B iO Series 10 Dospělý Oscilačně rotační kartáček Černá
Kód: AGDBRASDZ0269
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bosch Serie 4 PUE611BB5D varná deska Černá Vestavěné 59.2 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Skladem
(>5 ks)
8 345 Kč bez DPH
10 097 Kč
G3 Ferrari Dinamiko Deep Černá Pracovní deska 29.5 cm Indukční varná deska se zónami 2 zóna/zón
Skladem
(>5 ks)
3 092 Kč bez DPH
3 741 Kč
Elektrická trouba MPM MMPE-16/T 35 l 1500 W Černá
Skladem
(1 ks)
1 795 Kč bez DPH
2 172 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Režimy čištění zubů
Citlivý
3D efekt
Ano
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Režimy délky časovače
2 min
Počet čisticích programů
7
Integrovaný časovač
Ano
Integrovaný displej
Ano
Tvar kartáče
Kulatý
Podpora mobilní aplikace
Ano
Barva
Černá
Účel
Dospělý
LED indikátory
Ano
Bluetooth
Ano
Příkon
Nabíjecí základna
Ano
Nabíjecí
Ano
Doba nabíjení
3 h
Napájecí zdroj
Baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Počet držáků
1 kusů
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Dobíjecí pouzdro
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.835 kg |
| EAN: | 4210201435587 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
G3 Ferrari Delizia pec na pizzu 1 pizza/pizz 1200 W Černá
Skladem
(2 ks)
2 205 Kč bez DPH
2 668 Kč
Stolní mixér Philips řady 5000 HR3040/00 2 l 1200 W černý
Skladem
(>5 ks)
1 722 Kč bez DPH
2 084 Kč
Bosch MFQ37490 mixér Ruční mixér 750 W Šedá, Bílá
Momentálně nedostupné
2 300 Kč bez DPH
2 783 Kč
Tefal BL91HD Stojací mixér 1600 W Černá, Nerezová ocel
Skladem
(>5 ks)
3 889 Kč bez DPH
4 706 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
