G3 Ferrari Dinamiko Deep Černá Pracovní deska 29.5 cm Indukční varná deska se zónami 2 zóna/zón
Kód: AGDG3FKTU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon (elektřina)
3100 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Materiál povrchu
Sklo
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Barva
Černá
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Šířka varné desky
29.5 cm
Umístění přístroje
Pracovní deska
Výkon varné zóny 2
1300 W
Výkon varné zóny 1
1800 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Umístění varné zóny 2
Vpředu uprostřed
Počet paralelně používaných varných zón
2
Typ varné zóny 2
Mírný var
Umístění varné zóny 1
Vzadu uprostřed
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar běžné varné zóny
Kulatý
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Tvar pozvolné varné zóny
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Výška
50 mm
Hloubka
600 mm
Šířka
294 mm
Hmotnost
4,2 kg
Výkon
Teplotní rozsah
60 - 240 °C
Pozvolná varná zóna
1300 W
Podporované průměry pánve
120 - 260 mm
Běžná varná zóna
1800 W
Plynulý regulátor teploty
Ano
Počet pánví/hrnců použitelných najednou
2
Počet stupňů výkonu
10
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Typ časovače
Digitální
Doba časovače
190 min
Umístění ovládání
Čelní
Jednoduché čištění
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| EAN: | 8056095876671 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
