Sycená voda Brita sodaTRIO (černá)
Kód: AGDBRISAT0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Odkapávací tác
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
443 mm
Šířka
126 mm
Hloubka
231 mm
Obsah balení
Lahev na perlení vody v ceně
Ano
Počet lahví v balení
2
Zdroj oxidu uhličitého v ceně
Ne
Láhev v ceně
Ano
Karbonátor
Ano
Ergonomie
Bezpečné pro použití
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduché používání
Ano
Ergonomický design
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Do not expose the device to high temperatures.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.66 kg |
| EAN: | 4006387118341 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
