Dvouzónová indukční varná deska Gorenje GI3201BC vestavná 30 cm černá
Kód: AGDGJEPGZ0126
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Barva
Černá
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2000 W
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Šířka varné desky
30 cm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ rámečku
Bez rámečku
Počet varných zón
2 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1200 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Výkon varné zóny 2
1500 W
Materiál povrchu
Sklo
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Průměr varné zóny 2
230 mm
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Větší intenzita varné zóny 1
1600 W
Průměr varné zóny 1
145 mm
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Šířka
300 mm
Hmotnost
4,2 kg
Instalační výška oddílu
7 cm
Hloubka
520 mm
Instalační šířka oddílu
28,5 cm
Výška
58 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
610 mm
Hmotnost včetně balení
4,7 kg
Šířka balení
445 mm
Výška balení
160 mm
Výkon
Detekce pánve
Ano
Počet funkcí Boost
2
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 3838782702839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
