Akpo WK-4 Feniks Slim 60 INOX ECO Nástěnný komínový odsavač par z nerezové oceli
Kód: AGDAKPOKA0169
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
102 W
Roční spotřeba energie
59 kWh
Spotřeba
106 W
Třída energetické účinnosti
D
Vzhled
Základní materiál
Nerezová ocel
Model
Nástěnný
Barva
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ne
Poloha osvětlení
Zpět
Motor dodáván
Ano
Typ žárovky
LED
Umístění výfuku
Vršek
Typ ovládání
Knoflíky
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
2 W
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
31,5 cm
Instalační hloubka oddílu
29,5 cm
Šířka
600 mm
Hloubka
500 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
435 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 5901676467034 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
