Bosch MFQ37490 mixér Ruční mixér 750 W Šedá, Bílá
Kód: AGDBOSMIB0135
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Ruční mixér
Barva
Bílá
Obsah nádoby
3 l
Délka šňůry
1,3 m
Úložný prostor pro kabel
Ne
Tlačítko pro vysunutí
Ano
Počet rychlostí
5
Typ ovládání
Páčka
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Turbo
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Mixovací funkce
Míchání
Rotace planet
Ne
Příkon
Typ zdroje
AC
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
750 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
208 mm
Hloubka
74 mm
Hmotnost
2,9 kg
Výška
154 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3 kg
Šířka balení
235 mm
Výška balení
275 mm
Hloubka balení
395 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
1 rok/roky
Obsah balení
Šlehací metličky
Ano
Mísa
Ano
Počet háků na těsto
2
Minisekáček
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.87 kg |
| EAN: | 4242005419500 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
