AKPO WK-4 NERO 2.0 60 BLACK T300 Lineární LED/kontrolní digestoř
Kód: AGDAKPOKA0480
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Roční spotřeba energie
56 kWh
Spotřeba
104,8 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Povrch
Polomat
Osvětlení
Ano
Motor dodáván
Ano
Typ osvětlení
LED
Barva skla
Černá
Bezpečné pro použití
Ano
Typ filtru mastnoty
Tmavě šedá
Typ filtru
T300
Ergonomický design
Ano
Model
Komínový odsavač par
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduché používání
Ano
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
69 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výška (max.)
92 cm
Šířka
600 mm
Instalační hloubka oddílu
17 cm
Údaje o balení
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Uživatelská příručka
Ano
Kapuce
Ano
Typ balení
Krabice
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
72 dB
Maximální výkon odsávání
300 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5905555324302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
