SMAPP Slicer 294.5 Graphite
Kód: AGDSM1KRA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Protiskluzové nožky
Ano
Základní materiál
Plastický
Barva
Grafit
Jednoduché čištění
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ kráječe
Elektrický
Maximální tloušťka řezu
15 mm
Zásobník
Ano
Ostří z nerezové ocele
Ano
Minimální tloušťka řezu
1 mm
Příkon
Příkon
300 W
Nastavitelná rychlost
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
240 mm
Délka
360 mm
Šířka
250 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.76 kg |
| EAN: | 5904013010283 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
