Elektrická trouba MPM MMPE-16/T 35 l 1500 W Černá
Kód: AGDMPMMPI0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vzhled
Umístění přístroje
Pracovní deska
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Typ ovládání
Otočné
Materiál dvířek
Sklo
Umístění ovládání
Čelní
Uchycení dveří
Dolů
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,7 kg
Šířka
551 mm
Výška
366 mm
Hmotnost včetně balení
9 kg
Hloubka
431 mm
Obsah balení
Včetně grilovacího roštu
Ano
Počet pečicích plechů
1
Držadlo pečicího plechu
Ano
Plech na pečení
Ano
Ergonomie
LED indikátory
Výkon
Signál připravenosti
Ano
Doba časovače
60 min
Wi-fi ovládání
Ne
Protiskluzové nožky
Ano
Typ časovače
Mechanický
Bezpečnostní spínač
Ano
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Velikost trouby
Malá
Čistá kapacita trouby
35 l
Vyhřívání shora
Ano
Typ trouby
Elektrická trouba
Spodní vyhřívání
Ano
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Celkový výkon trouby
1500 W
Počet pecí
1
Výkon trouby
1500 W
Celková vnitřní kapacita trouby
35 l
Konvekční vaření
Ano
Počet roštů
1 police/polic
Rozsah termostatu trouby
90 - 230 °C
Pekárna na chleba
Schopnost péci chleba
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.75 kg |
| EAN: | 5903151074676 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 368 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
