Bosch Serie 6 PPM9A6I40 varná deska Černá Vestavěné 90 cm Plynový 5 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0286
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
0 W
Proud
3 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (plyn)
11500 W
Vzhled
Umístění varné zóny 2
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 2
Velký
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
4000 W
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Materiál mřížky sporáku
Litina
Typ varné desky
Plynový
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Výkon varné zóny 2
3000 W
Výkon varné zóny 3
1750 W
Umístění varné zóny 1
Levý
Materiál povrchu
Sklo
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Černá
Počet varných zón
5 zóna/zón
Typ varné zóny 1
Wok
Umístění varné zóny 3
Vzadu uprostřed
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Šířka varné desky
90 cm
Typ varné zóny 4
Pravidelný
Výkon varné zóny 4
1750 W
Kryt varné desky
Ne
Typ varné zóny 5
Malý
Výkon varné zóny 5
1000 W
Zdroj varné zóny 5
Plyn
Umístění varné zóny 5
Vpředu uprostřed
Hmotnost a rozměry
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1 m
Výška
54 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Šířka
915 mm
Instalační šířka oddílu
85 cm
Hmotnost
22,9 kg
Instalační hloubka přihrádky (max)
50 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Údaje o balení
Šířka balení
1120 mm
Hloubka balení
660 mm
Výška balení
170 mm
Hmotnost včetně balení
26,3 kg
Výkon
Ochrana proti neúmyslnému spuštění
Ne
Ergonomie
Časovač
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Vestavěný displej
Ne
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Otočné
Typ elektronického zážehu
Zapalování jednou rukou
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 4242005496242 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 1120 mm |
| Délka balení: | 665 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
