SMAPP Slicer 294.5 Černá
Kód: AGDSM1KRA0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ostří z nerezové ocele
Ano
Typ kráječe
Elektrický
Základní materiál
Plastický
Minimální tloušťka řezu
1 mm
Zásobník
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Kolečko pitchbend
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Dětský zámek
Ano
Barva
Černá
Maximální tloušťka řezu
15 mm
Příkon
Příkon
300 W
Nastavitelná rychlost
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Výška
240 mm
Délka
360 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.72 kg |
| EAN: | 5904013010276 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
