Odsavač par ELECTROLUX LFV626K
Kód: AGDELCOKA0084
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Výkon motoru
210 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Roční spotřeba energie
47 kWh
Vzhled
Model
Nástěnný
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
396 mm
Šířka
598 mm
Hmotnost
16 kg
Výkon
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Intenzivní rychlost
Ano
Hlučnost
62 dB
Počet rychlostí
3
Maximální recirkulační výkon
615 m3/h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1878968
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.7 kg |
| EAN: | 7333394039015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 700 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
