Bosch Serie 6 PCH6A5I90 varná deska Nerezová ocel Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0294
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
8000 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (elektřina)
0 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Typ varné zóny 4
Pravidelný
Barva
Nerezová ocel
Kryt varné desky
Ne
Umístění varné zóny 3
Levý přední
Materiál mřížky sporáku
Litina
Šířka varné desky
60 cm
Výkon varné zóny 3
1750 W
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Umístění varné zóny 4
Levá zadní část
Typ varné desky
Plynový
Výkon varné zóny 4
1750 W
Typ varné zóny 1
Wok
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Umístění přístroje
Vestavěné
Podlouhlý hořák
Ne
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Umístění varné zóny 1
Vpravo vzadu
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
3500 W
Typ varné zóny 2
Malý
Výkon varné zóny 2
1000 W
Materiál povrchu
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka přihrádky (max)
49,2 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
10,7 kg
Instalační hloubka oddílu
48 cm
Šířka
582 mm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Délka šňůry
1 m
Výška
51 mm
Instalační hloubka přihrádky (min)
48 cm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Šířka balení
651 mm
Výška balení
141 mm
Hloubka balení
578 mm
Hmotnost včetně balení
11,8 kg
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Výkon
Ochrana proti neúmyslnému spuštění
Ne
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Elektronické zapalování
Ano
Vestavěný displej
Ne
Typ elektronického zážehu
Zapalování jednou rukou
Indikátor zbytkového tepla
Ne
Umístění ovládání
Čelní
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.78 kg |
| EAN: | 4242005495962 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
