Bosch MESM731M Pomalý odšťavovač 150 W Černá
Kód: AGDBOSWOL0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita nádoby na dužinu
1,3 l
Nádoba na džus
Ano
Rychlost otáčení
55 ot/min
Typ produktu
Pomalý odšťavovač
Nádoba na ovocnou drť
Y
Barva
Černá
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
150 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
370 mm
Hmotnost
4,9 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
5,7 kg
Hloubka balení
220 mm
Nádoba
Ano
Kuchařka
Ano
Výška balení
515 mm
Šířka balení
375 mm
Logistická data
Počet na paletě
30 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 4242002974187 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 373 mm |
| Šířka balení: | 513 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
