Zwilling Enfinigy Napěňovač mléka stříbrný
Kód: AGDZWLSDM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednotlačítková operace
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Správné použití
Ohřívání a napěňování mléka a zeleninových baristických nápojů
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
600 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Technické údaje
Délka šňůry
0,75 m
Počet hubic
2
Kapacita pěny
200 ml
Kapacita zásobníku mléka
400 ml
Materiál hrnku s hubičkou
Nerezová ocel
Vyjímatelný zásobník
Ano
Přímé ovládání zařízení
Ne
Základní materiál
Plastický
Barva
Stříbrná
Typ ovládání
Knoflík
Nádoba na mléko
Ano
Odnímatelné víko
Ano
Typ míchadla
Magnetické
Držadlo
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 4009839642951 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 293 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Model: | Automatický napěňovač mléka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
