Teka TL 6310 332 m³/h Podvěsný Bílá
Kód: AGDTKAOKA0058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
213 W
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Roční spotřeba energie
138 kWh
Výkon motoru
175 W
Vzhled
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
28 W
Motor dodáván
Ano
Počet motorů
1
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
181 mm
Šířka
600 mm
Hloubka
413 mm
Výkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
F
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Počet rychlostí
2
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
332 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Hlučnost
56 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Kov
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 8421152145982 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
| Typ žárovky: | Halogen |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
