ProfiCook PC-SV 1112 8 l 520 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDCLASZY0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
AEG EC6-1-6BST Manuální Espresso kávovar 1 l
Skladem
(>5 ks)
2 806 Kč bez DPH
3 395 Kč
Melitta CI Touch Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Skladem
(>5 ks)
13 907 Kč bez DPH
16 827 Kč
Philips Series 2300 LatteGo EP2331/10 Automatický kávovar
Skladem
(>5 ks)
7 007 Kč bez DPH
8 478 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Černá
Příkon
520 W
Vestavěný displej
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Časovač
Ano
Rozsah teploty vaření
45 - 90 °C
Kapacita
8 l
Odložený start
72 h
Typ displeje
LCD
Nepřilnavý povrch
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přeplnění tlakového hrnce.
Výstražné piktogramy
Látky pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.225 kg |
| EAN: | 4006160111224 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Tefal BL91HD Stojací mixér 1600 W Černá, Nerezová ocel
Skladem
(>5 ks)
3 889 Kč bez DPH
4 706 Kč
Bosch MFQ37490 mixér Ruční mixér 750 W Šedá, Bílá
Momentálně nedostupné
2 300 Kč bez DPH
2 783 Kč
Neno Cibo přístroj na přípravu kojenecké stravy 300 W 300 l
Skladem
(4 ks)
2 045 Kč bez DPH
2 474 Kč
Pec na pizzu G3Ferrari G1003210 Plus evo černá 2 kameny
Skladem
(3 ks)
2 898 Kč bez DPH
3 506 Kč
G3 Ferrari Delizia pec na pizzu 1 pizza/pizz 1200 W Černá
Skladem
(2 ks)
2 205 Kč bez DPH
2 668 Kč
Bosch Serie 4 MMB6141S Stojací mixér 1200 W Stříbro
Skladem
(>5 ks)
1 702 Kč bez DPH
2 059 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
