Karaca 0622356287951
Kód: AGDNIJEXP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.9 kg |
| EAN: | 622356287951 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 401 mm |
| Šířka balení: | 418 mm |
| Délka balení: | 511 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
