Automatické espresso SAECO MAGIC M1
Kód: AGDSAEEXP0232
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba elektrické energie
1900 W
Hmotnost a rozměry
Výška
435 mm
Šířka
280 mm
Hmotnost
14,3 kg
Hloubka
481 mm
Výkon
Typ produktu
Espresso stroj
Kapacita nádoby na kávová zrna
600 g
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Nádoba na mléko
Ano
Počet nastavení brusky
8
Objem zásobníku vody
2,5 l
Maximální provozní tlak
15 bar
Typ náplně
Mletá káva
Ergonomie
Barva
Grafit
Vestavěný displej
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barevný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení.
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 8016712037717 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
