Bosch MESM500W lis na citrusy/odšťavňovač Pomalý odšťavovač 150 W Černá, Bílá
Kód: AGDBOSWOL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Odnímatelná nádoba na džus
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Nádoba na drť
Ano
Průhledné víko
Ne
Úložný prostor pro kabel
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Barva
Bílá
Nádoba na džus
1 l
Odnímatelná nádoba na pevné zbytky
Ano
Počet rychlostí
1
Typ produktu
Pomalý odšťavovač
Systém aretace
Bezpečnostní svorka
Posunovač jídla
Ano
Odšťavňovač
Ano
Příkon
Příkon
150 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,2 kg
Šířka
152 mm
Výška
427 mm
Hloubka
152 mm
Materiál
Materiál filtru
Nerezová ocel
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4242002956015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
