De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0292
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Třída energetické účinnosti
A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,9 kg
Šířka
295 mm
Výška
400 mm
Hloubka
488 mm
Údaje o balení
Šířka balení
307 mm
Hmotnost včetně balení
12,3 kg
Počet kusů v balení
1 kusů
Hloubka balení
496 mm
Výška balení
408 mm
Výkon
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Vestavěný mlýnek
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Umístění přístroje
Pracovní deska
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Objem zásobníku vody
1,8 l
Nádoba na mléko
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Typ náplně
Kávová zrna
Ergonomie
Barva
Titanová
Typ ovládání
Dotyk
Základní materiál
Plast
Vestavěný displej
Ano
Držák šálků
Ano
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.95 kg |
| EAN: | 8004399021419 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
