AEG EC6-1-6BST Manuální Espresso kávovar 1 l
Kód: AGDAEGEXP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1450 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
304 mm
Hloubka
412 mm
Šířka
147 mm
Údaje o balení
Šířka balení
226 mm
Hmotnost včetně balení
5,48 kg
Hloubka balení
400 mm
Výška balení
366 mm
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ne
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Umístění přístroje
Pracovní deska
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Typ kávovaru
Manuální
Objem zásobníku vody
1 l
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Indikátor úrovně vody
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Základní materiál
Plast
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.25 kg |
| EAN: | 7332543838349 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
