Kávovar Jura W8 Dark Inox (EA) černý
Kód: AGDJUREXP0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220–240
Proudová intenzita
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1450 W
Hmotnost a rozměry
Výška
443 mm
Hloubka
446 mm
Hmotnost
11 kg
Šířka
295 mm
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna
500 g
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso stroj
Objem zásobníku vody
3 l
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ náplně
Kávová zrna
Ergonomie
Typ ovládání trouby
Dotyk
Nastavení hrdla
Ano
Materiál těla
Plast
Rychlé zahřátí
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Vestavěný displej
Ano
Časovač
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Barva
Černá
Funkce a programy vaření
Příprava latte
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.94 kg |
| EAN: | 7610917155507 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 515 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
