Moccamaster KBG 741 AO Poloautomatické Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l
Kód: AGDMCMEXP0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1520 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
170 mm
Šířka
330 mm
Výška
360 mm
Další charakteristiky
Bezpečnostní spínač
Ano
Výkon
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Stolní vařič
Ano
Objem zásobníku vody
1,25 l
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Typ náplně
Mletá káva
Typ kávovaru
Poloautomatické
Nastavitelná teplota
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Vestavěný mlýnek
Ne
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Barva
Černá
Indikátor úrovně vody
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Podsvětlený vypínač
Ano
Kontrolka
Ano
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 3.664 kg |
| EAN: | 8712072539839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 399 mm |
| Šířka balení: | 391 mm |
| Délka balení: | 201 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
