Bialetti EAsy Timer 6 Plně automatické Elektrická moka konvička 0,3 l
Kód: AGDBLTEXP0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ne
Kapacita v šálcích
6 hrnků
Parní tryska
Ne
Systém na horkou vodu
Ne
Typ kávovaru
Plně automatické
Počet odtoků
1
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Typ produktu
Elektrická moka konvička
Objem zásobníku vody
0,3 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ náplně
Mletá káva
Ergonomie
Typ displeje
LED
Typ víčka
Víko na pantech
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ano
Základní materiál
Hliník
Funkce a programy vaření
Příprava horké čokolády
Ne
Příprava americana
Ano
Příprava horkého mléka
Ne
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ne
Příprava pokrmu orzo
Ne
Příprava čokoládového mléka
Ne
Příprava Caffe crema
Ne
Příprava latte macchiata
Ne
Příprava ristretta
Ne
Příprava mocha
Ne
Příprava kávy espresso macchiato
Ne
Více nápojů
Ano
Příprava čaje
Ne
Příprava lunga
Ne
Příprava latte
Ne
Příprava kávy flat white
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.432 kg |
| EAN: | 8006363009997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 178 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
