G3Ferrari Pec na pizzu G10199
Kód: AGDG3FPZZ0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Barva
Černá
Materiál varného povrchu
Kámen
Hmotnost a rozměry
Výška
200 mm
Šířka
330 mm
Hloubka
390 mm
Hmotnost
5,2 kg
Výkon
Počet pecí
1
Počet pizz
1 pizza/pizz
Počet ohřívacích prvků
2
Teplota (max)
420 °C
Vestavěný teploměr
Ano
Doba pečení
4 min
Stavební materiál
Nerezová ocel
Nastavitelný termostat
Ano
Maximální průměr pizzy
31 cm
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Podnosy na pizzu
2
Včetně grilovacího kamene
Ano
Ergonomie
LED indikátory
Ano
Odizolovaný plášť
Ano
Systém pomalého zavírání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se může během provozu zahřát, nedotýkejte se horkých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 8055176403027 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
